Oops! We could not locate your form.

Meie usume, et Trolli kommid teevad maailma rõõmsamaks, värvilisemaks ja helgemaks paigaks!

Just see teebki need Saksamaal valminud maiustused ühtviisi populaarseks nii Eestis, mujal Euroopas kui Ameerikas.

Sest elu peab lõbus olema!

„TROLLI“ kampaaniareeglid

1. Perioodil 17.03.2020 kuni 13.04.2020 toimub tarbijamäng Selveri kauplustes, mida korraldab Eugesta Eesti As, registrikoodiga: 10028896, asukoht Rukki tee 5, Lehmja küla (edaspidi kampaania Korraldaja) koostöös Selveriga.
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaanias osalemiseks ning auhindade võitmiseks tuleb osta vähemalt üks Trolli kommipakki ja registreerida ostutšekk lehel registreeri.ee/trolli. NB! Soodushinnaga toote ostmiseks tuleb registreerida Parterkaart. Iga ostu saab Partnerkaardiga registreerida ainult üks kord. Kui ühe ostuga ostetakse rohkem, kui üks kampaania toode, siis annab see osalejale õiguse osaleda loosimises siiski ühe korra. Ostude koguarv ühe osaleja kohta ei ole limiteeritud.
4. Kampaanias osalevad kõik allpool olevas nimekirjas nimetatud Trolli toodete ostud, kui korraga ostetakse vähemalt üks toode ja ostu kuupäev jääb ajavahemikku 17.03.2020 kuni 13.04.2020:
Kummikommid Hapud ussid EAN4000512010869
Kummikommid Milch Kuh EAN4000512364436
Kummikommid Kiss EAN4000512364405
Kummikommid Virsiku EAN4000512364320

5. Kõik Kampaanias osalejad, kes on täitnud punktis 4 nimetatud tingimuse ja kellel on registreerimisvormis korrektselt täidetud kõik andmeväljad osalevad loosimises, kus auhinnaks on võitja poolt valitud kvaliteetne kiiver e-poest https://electrarattad.ee/
Võitja valib lehelt endale meelepärase ja sobivas suuruses kiivri väärtusega kuni 78€. Auhind saadetakse postiga võitjale või lepitakse kätte saamine eraldi kokku. Kokku loositakse välja 2 auhinda.
5. Võitjad loositakse hiljemalt 17.04.2020 ning võitjatega võetakse Eugesta Eesti poolt registreerimisvormis näidatud kontaktandmetel (telefon, email) ühendust 5 tööpäeva jooksul.
6. Juhul, kui võitja ei ole kättesaadav (ei vasta kõnele ja/või e-mailidele) 10 tööpäeva jooksul, kaotab ta õiguse auhinnale.
7. Võitjalt palutakse informatsiooni asukoha kohta, kuhu auhind saata, samuti nõusolekut tema isikuandmete (nimi, aadress, telefon) edastamiseks transpordifirmale (kullerile). Võitja, kes jätab auhinna vastu võtmata, kaotab õiguse auhinnale.
8. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.
9. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Auhindade väljaandmisega seotud maksud tasub Korraldaja.
10. Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
11. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Eugesta Eesti, Rukki tee 5, Lehmja küla Tallinn märksõna „Trolli kampaania“ või emailile kampaania@eugesta.ee. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel www.registreeri.ee/trolli.

Trolli kampaaniamängu võitjad selguvad peagi!

OSTA TROLLI
kummikomme ja
võida kiiver e-poest
www.electrarattad.ee

KAITSE OMA PEAMUNA,
SEE ON ÕRN!

Loosi läheb: 2 x kiivrit, võitja valib disaini ja suuruse/ Periood: 17.03 – 13.04.2020