Tervislik toit juba varajasest lapsepõlvest! 
Semper´i tooted tuginevad laste toitumisvajadustele ja on loodud koostöös arstide, teadlaste ning toitumisekspertidega.

Semperi tootevalikus  on enam kui 90 toote, mis ei sisalda värvaineid, säilitusaineid ja magusaineid.

Semperi tasakaalustatud jätkupiimasegudest, putrudest, smuutidest, soolastest ja magusatest valmistoitude valikust leiab iga laps oma lemmiku. Sobivad ka täiskasvanutele.

Jälgi meid Semper Lastetoit Facebookis ja Semper lastetoit Instagramis

REEGLID

 1. Kampaania “Võida mänguköök” on perioodil 31.08.2021-31.10.2021 (kaasa arvatud) toimuv kaubanduslik loterii (edaspidi Kampaania), mida korraldab Eugesta Eesti OÜ, registrikoodiga 10028896 (edaspidi Korraldaja).
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaanias osalevad kõik kauplused ja müügikohad, kus on Semperi tooted müügil.
 4. Selleks, et osaleda tarbijamängus, ostke vähemalt 2 Semperi beebitoidu toodet korraga ja registreerige lehel registreeri.ee/semper ostutšekinumber. Ostutšekk tuleb säilitada kampaania lõpuni. Registreerimine on tasuta.
 5. Kampaanias osalevad kõik ostutšekid, mille registreerimise kuupäev jääb vahemikku 31.08.2021-31.10.2021 (kaasa arvatud).
 6. Iga ostutšekiga on võimalik registreeruda ainult ühe korra.
 7. Kampaania võidufond: välja loositakse 3 x IKEA mängukööki ja 20 x Semper tootekomplekti. Kampaania pilt on illustratiivne, pildil oleva mänguköök on auhinnaks ilma kööginõude ja aksessuaarideta. Auhinnaks olevad Semper tootekomplektid võivad erineda pildil olevast komplektist.
 8. Loosimine ja kampaania auhindade jagamine: Auhindade loosimine toimub hiljemalt 05.11.2021 ning võitjatega võetakse ühendust registreeritud e-maili vahendusel hiljemalt 08.11.2021. Kampaania auhinna kättesaamine lepitakse võitjaga personaalselt kokku. Auhindu väljastame kuni  18.12.2021. Kampaania peaauhinna IKEA mänguköögid  saab kätte ainult Eugesta Eesti kontorist, tööpäevadel 9.00-16:30 aadressil Rukki tee 5, Lehmja küla.
  Semper tootekomplektide kättesaamise lepime kokku individuaalselt iga võitjaga
 9.  Kui võitja ei reageeri temale saadetud e-mailile, mis on ostutšeki sisestamisel registreeritud, auhindade väljastamise perioodi jooksul, kuulub auhind alates 18.12 mitte välja andmisele antud võitjale. Kampaania korraldaja jätab õiguse seejärel auhinda kasutada, vastavalt oma soovile.
 10. Registreerudes kinnitavad osalejad, et Korraldaja võib kasutada nende isiklikke andmeid võitjate väljaselgitamiseks.
 11. Võitja peab auhinna kättesaamisel esitama oma isiku tuvastamiseks Korraldajale isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID kaart) ja võitnud ostutšeki. Tšekk ei tohi olla rikutud ega võltsitud.
 12. Korraldaja ei vastuta osalejate auhindade loosimisest või auhindade kätteandmisest kõrvalejäämise eest, kui kampaanias osaleja on eiranud kampaania reegleid, esitanud Korraldajale enda isiku kohta puudulikke andmeid või kui Korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kuu aja jooksul kontakti saada või auhinda üle anda võitja poolt nimetatud kohas.
 13. Kampaania auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas, v.a. juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga kampaania Korraldaja otsusel.
 14. Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias registreeritud osalejaid personaalselt nende e-mailiaadressidel.
 15. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata kirjalikult Korraldaja e-mailile kampaania@eugesta.ee. Pretensioonid vaadatakse läbi hiljemalt kolmekümne (30) päeva jooksul.
 16. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
 17. Kampaanias ei või osaleda Eugesta Eesti OÜ, kampaania korraldamisega seotud agentuuride töötajad ja nende perekonnaliikmed.

Palju õnne, mänguköögi võitsid:

Mariliis T
Annika K
Marin V

 

Semper tootekomplektid võitsid:

Jane S

Kätlin S

Mailis U

Laura S

Jaanika P

Kristel K

Margit T

Miikael V

Annik R

Merli A

Merit H

Liina P

Ene U

Maarika M

Kaidi U

Liis S

Merilin T

Kersti V

Olvi L

Lisell V

 

 

Võitjatega võtame kampaanias sisestatud e-posti aadressil ühendust!

OSTA 2 SEMPERI TOODET

JA VÕIDA MÄNGUKÖÖK

Semper kampaania
Loosi läheb: 3 x mängukööki ja 20 x Semper tootekomplekti
Kampaaniaperiood: 31.08-31.10.2021