Tervislik toit juba varajasest lapsepõlvest! 
Semper´i tooted tuginevad laste toitumisvajadustele ja on loodud koostöös arstide, teadlaste ning toitumisekspertidega.

Semperi tootevalikus  on enam kui 90 toote, mis ei sisalda värvaineid, säilitusaineid ja magusaineid.

Semperi tasakaalustatud jätkupiimasegudest, putrudest, smuutidest, soolastest ja magusatest valmistoitude valikust leiab iga laps oma lemmiku. Sobivad ka täiskasvanutele.

Ole kursis meie tegemistega Semper Eesti Facebookis.

REEGLID
1. Kampaania “Mänguklaver” on perioodil 04.08.2020-11.10.2020 (kaasa arvatud) toimuv kaubanduslik loterii (edaspidi Kampaania), mida korraldab Eugesta Eesti AS, registrikoodiga 10028896 (edaspidi Korraldaja).
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaanias osalevad kõik kauplused ja müügikohad, kus on Semperi tooted müügil.
4. Selleks, et osaleda tarbijamängus, ostke vähemalt 1 Semperi toode ja registreerige lehel registreeri.ee/semper ostutšekinumber. Ostutšekk tuleb säilitada kampaania lõpuni. Registreerimine on tasuta.
5. Kampaanias osalevad kõik ostutšekid, mille registreerimise kuupäev jääb vahemikku 04.08.2020-11.10.2020 (kaasa arvatud).
6. Iga ostutšekiga on võimalik registreeruda ainult ühe korra.
7. Kampaania võidufond: välja loositakse 20 uhket mänguklaverit.

 1. Loosimine ja kampaania auhindade jagamine: Auhindade loosimine toimub hiljemalt 16.10.2020 ning võitjatega võetakse ühendust registreeritud kontakttelefoni numbril või e-maili vahendusel hiljemalt 30.10.2020.
  9. Kampaania auhinna kättesaamine lepitakse võitjaga personaalselt kokku. Auhindu väljastame kuni 31.12.2020. Kampaania auhinna saab kätte tööpäevadel 9.00-17:00 aadressil Rukki tee 5, Lehmja küla või lepitakse auhinna kättesaamine võitjaga personaalselt kokku.
  10. Registreerudes kinnitavad osalejad, et Korraldaja võib kasutada nende isiklikke andmeid võitjate väljaselgitamiseks.
  11. Võitja peab auhinna kättesaamisel esitama oma isiku tuvastamiseks Korraldajale isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID kaart) ja võitnud ostutšeki. Tšekk ei tohi olla rikutud ega võltsitud.
  12. Korraldaja ei vastuta osalejate auhindade loosimisest või auhindade kätteandmisest kõrvalejäämise eest, kui kampaanias osaleja on eiranud kampaania reegleid, esitanud Korraldajale enda isiku kohta puudulikke andmeid või kui Korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kuu aja jooksul kontakti saada või auhinda üle anda võitja poolt nimetatud kohas.
  13. Korraldaja ei vastuta auhinna realiseerimisel tekkivate tõrgete ja kinkekaardi eest soetatud kauba kvaliteedi eest.
  14. Kampaania auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas, v.a. juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga kampaania Korraldaja otsusel.
  15. Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias registreeritud osalejaid personaalselt nende e-mailiaadressidel.
  16. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata kirjalikult Korraldaja e-mailile kampaania@eugesta.ee. Pretensioonid vaadatakse läbi hiljemalt kolmekümne (30) päeva jooksul.
  17. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
  18. Kampaanias ei või osaleda Eugesta Eesti AS, kampaania korraldamisega seotud agentuuride töötajad ja nende perekonnaliikmed.

Semperi mäng on lõppenud!

Võitjatega võtame kampaanias sisestatud e-posti aadressil ühendust:

Palju õnne!  Mänguklaveri on võitnud:

Laili Laasma

Amalia-Maria

Anna Jevhuta

Elis Eesmaa

Pamela Printsmann

Merilin Kunto

Maire Pavlov

Gea Annuk

Raido Rõmmel

gretel karro

Keit Tõldseop

Silvia Ilves

Kai Passer

Jelena Burtseva

Eda-Kai Riim

Liisi Keerup

Karin Kenk

Merly Abram

Birgit Kütsen

Pirgit Rõuk

OSTA

mistahes Semperi toode ja

VÕIDA
UHKE MÄNGUKLAVER

Loosi läheb: 20 x mänguklaverit / Periood: 04.08-11.10.2020