Tervislik toit juba varajasest lapsepõlvest! 
Semper´i tooted tuginevad laste toitumisvajadustele ja on loodud koostöös arstide, teadlaste ning toitumisekspertidega.

Semperi tootevalikus  on enam kui 90 toote, mis ei sisalda värvaineid, säilitusaineid ja magusaineid.

Semperi tasakaalustatud jätkupiimasegudest, putrudest, smuutidest, soolastest ja magusatest valmistoitude valikust leiab iga laps oma lemmiku. Sobivad ka täiskasvanutele.

Jälgi meid Semper Lastetoit Facebookis ja Semper lastetoit Instagramis

Semper lastetoit e-poes

REEGLID

 1. Kampaania “Võida suur mõmmi” on perioodil 01.08-15.10.2022 (kaasa arvatud) toimuv kaubanduslik loterii (edaspidi Kampaania), mida korraldab Eugesta Eesti OÜ, registrikoodiga 10028896 (edaspidi Korraldaja).
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaanias osalevad kõik kauplused ja müügikohad, kus on Semperi tooted müügil.
 4. Selleks, et osaleda tarbijamängus, ostke vähemalt 2 Semperi beebitoidu toodet korraga ja registreerige lehel registreeri.ee/semper ostutšekinumber või e-poe tellimuse number. Ostutšekk või e-poe tellimuse kinnitus tuleb säilitada kampaania lõpuni. Registreerimine on tasuta.
 5. Kampaanias osalevad kõik ostutšekid või e-poe tellimused, mille ostukuupäev ja registreerimise kuupäev jääb vahemikku 1.08-15.10.2022 (kaasa arvatud).
 6. Iga ostutšekiga või e-poe tellimusega on võimalik registreeruda ainult ühe korra.
 7. Kampaania võidufond: välja loositakse 5 x suurt mõmmit ja 10 x Semper tootekomplekti. * Kampaania pilt on illustratiivne, auhinnaks olev mõmmi on ilma särgita!
 8. Loosimine ja kampaania auhindade jagamine: Auhindade loosimine toimub hiljemalt 21.10.2022 ning võitjatega võetakse ühendust registreeritud e-maili vahendusel hiljemalt 21.10.2022. Kampaania auhinna kättesaamine lepitakse võitjaga personaalselt kokku. Auhindu väljastame kuni  31.12.2022. Kampaania peaauhinna suure mõmmi saab kätte ainult Eugesta Eesti kontorist, tööpäevadel 9.00-16:30 aadressil Rukki tee 5, Lehmja küla.
  Semper tootekomplektide kättesaamise lepime kokku individuaalselt iga võitjaga
 9.  Kui võitja ei reageeri temale saadetud e-mailile,  mis on tarbijamängus registreeritud, auhindade väljastamise perioodi jooksul, kuulub auhind alates 1.01.2023 mitte välja andmisele antud võitjale. Kampaania korraldaja jätab õiguse seejärel auhinda kasutada, vastavalt oma soovile.
 10. Registreerudes kinnitavad osalejad, et Korraldaja võib kasutada nende isiklikke andmeid võitjate väljaselgitamiseks.
 11. Võitja peab auhinna kättesaamisel esitama oma isiku tuvastamiseks Korraldajale isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID kaart) ja võitnud ostutšeki või e-poe tellimusekinmituse. Tšekk või e-poe tellimuskinnitus ei tohi olla rikutud ega võltsitud.
 12. Korraldaja ei vastuta osalejate auhindade loosimisest või auhindade kätteandmisest kõrvalejäämise eest, kui kampaanias osaleja on eiranud kampaania reegleid, esitanud Korraldajale enda isiku kohta puudulikke andmeid või kui Korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kuu aja jooksul kontakti saada või auhinda üle anda võitja poolt nimetatud kohas.
 13. Kampaania auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas, v.a. juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga kampaania Korraldaja otsusel.
 14. Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias registreeritud osalejaid personaalselt nende e-mailiaadressidel.
 15. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata kirjalikult Korraldaja e-mailile kampaania@eugesta.ee. Pretensioonid vaadatakse läbi hiljemalt kolmekümne (30) päeva jooksul.
 16. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
 17. Kampaanias ei või osaleda Eugesta Eesti OÜ, kampaania korraldamisega seotud agentuuride töötajad ja nende perekonnaliikmed.

Suure mõmmi võitjad on:

Triin R

Brita R

Liisi J

Tiina L.T

Kariina L

Võitjatega võtame personaalselt ühendust

Semper tootekomplektide võitjad on:

Marilin R

Liisu L

Pille O

Kalli R

Dea M

Merili P

Regiina T

Kristel E

Marleen K

Angeelika L

Võitjatega võtame personaalselt ühendust

OSTA 2 SEMPER TOODET

JA VÕIDA SUUR MÕMMI!

Semper mõmmi kampaania
Loosi läheb: 5 x suurt mõmmit ja 10 x Semper tootekomplekti
Kampaaniaperiood: 1.08-15.10.2022