Tervislik toit juba varajasest lapsepõlvest! 
Semper´i tooted tuginevad laste toitumisvajadustele ja on loodud koostöös arstide, teadlaste ning toitumisekspertidega.

Vaata lisaks SEMPER.EE

REEGLID
1. Kampaania “Võida nunnu mõmmi” on perioodil 15.10.2019-04.11.2019 (kaasa arvatud) toimuv kaubanduslik loterii (edaspidi Kampaania), mida korraldab Eugesta Eesti AS, registrikoodiga 10028896 (edaspidi Korraldaja).
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaanias osalevad kõik Selveri kauplustes müüdavad Semperi tooted.
4. Selleks, et osaleda tarbijamängus, ostke vähemalt 3 Selveri kaubandusvõrgus saada olevat Semperi toodet (3 toodet peavad olema ostetud samast müügipunktist ja ühe ostukorraga) ja registreerige lehel registreeri.ee/semper ostutšekinumber. Ostutšekk tuleb säilitada kampaania lõpuni. Registreerimine on tasuta.
5. Kampaanias osalevad kõik ostutšekid, mille registreerimise kuupäev jääb vahemikku 15.10.2019-04.11.2019 (kaasa arvatud).
6. Iga ostutšekiga on võimalik registreeruda ainult ühe korra.
7. Kampaania võidufond:Mõmmi – loosi läheb kokku 6 suurt kaisukaru

Loosimine ja kampaania auhindade jagamine

8. Auhinna loosimine toimub hiljemalt 08.11.2019 ning võitjaga võetakse ühendust registreeritud kontakttelefoni numbril või e-maili vahendusel hiljemalt 15.11.2019.
9. Kampaania auhinna saab kätte tööpäevadel 9.00-17:00 aadressil Rukki tee 5 Lehmja küla või lepitakse auhinna kättesaamine võitjaga personaalselt kokku.
10. Registreerudes kinnitavad osalejad, et Korraldaja võib kasutada nende isiklikke andmeid võitjate väljaselgitamiseks.
11. Võitja peab auhinna kättesaamisel esitama oma isiku tuvastamiseks Korraldajale isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID kaart) ja võitnud ostutšeki. Tšekk ei tohi olla rikutud ega võltsitud.
12. Korraldaja ei vastuta osalejate auhindade loosimisest või auhindade kätteandmisest kõrvalejäämise eest, kui kampaanias osaleja on eiranud kampaania reegleid, esitanud Korraldajale enda isiku kohta puudulikke andmeid või kui Korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kuu aja jooksul kontakti saada või auhinda üle anda võitja poolt nimetatud kohas.
13. Korraldaja ei vastuta auhinna realiseerimisel tekkivate tõrgete ja kinkekaardi eest soetatud kauba kvaliteedi eest.
14. Kampaania auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas, v.a. juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga kampaania Korraldaja otsusel.
15. Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias registreeritud osalejaid personaalselt nende e-mailiaadressidel.
16. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata kirjalikult Korraldaja e-mailile kampaania@eugesta.ee. Pretensioonid vaadatakse läbi hiljemalt kolmekümne (30) päeva jooksul.
17. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
18. Kampaanias ei või osaleda Eugesta Eesti AS, kampaania korraldamisega seotud agentuuride töötajad ja nende perekonnaliikmed.

Semperi mängu võitjad selguvad 8.11.19.

OSTA SELVERIST

vähemalt 3 Semperi toodet ja

VÕIDA
NUNNU HIIGELSUUR MÕMMI

Loosi läheb: 6 x suurt karu / Periood: 15.10 – 04.11.2019